STRONA W BUDOWIE 

Pomorska Agencja Fotograficzna powstała z myślą o wszystkich firmach i osobach prywatnych, które pragną korzystać z profesjonalnych usług doświadczonego i zgranego zespołu fotografów oraz grafików. Naszą miłością jest fotografia, aczkolwiek zdarza nam się również flirtować z dziedzinami pokrewnymi. 

Naszymi fotografiami zachowujemy chwile, łapiemy momenty, archiwizujemy czas obrazami. Czy to impreza firmowa, czy festiwal pełen gwiazd, czy ślub, czy inne wydarzenie, które nasi klienci pragną zachować kliszą - zawsze jesteśmy gotowi dać z siebie wszystko i w sposób profesjonalny, z entuzjazmem dążyć do wykonania powierzonych nam zadań. 

W dziale 'oferta' znajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie obszarów naszej działalności. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, pragniemy, aby satysfakcja naszych klientów była najlepszym dowodem poziomu usług przez nas oferowanych. 

Oferta: 
Podstawową działalnością Pomorskiej Agencji Fotograficznej jest wierne odwzorowywanie świata za pomocą fotografii. Lata doświadczeń naszego zespołu sprawiają, że wiemy, jak osiągnąć pełną satysfakcję naszych klientów. Nie samą fotografią jednakże człowiek żyje, więc nasze doświadczenia zawodowe oraz osobiste zainteresowania skłoniły nas do rozszerzenia oferty poza fotografię. 

Fotografia jest sztuką, a co za tym idzie trudno jest tę sztukę wyceniać. Każdorazowo cenę za usługi ustalamy indywidualnie. Wśród usług fotograficznych przez nas oferowanych znajduje się: 

* fotografia portretowa 
* tworzenie portfolio (modelki) 
* fotografia ślubna 
* fotografia artystyczna 

Posiadamy również ogromne doświadczenie w tworzeniu fotorelacji z: 

* imprez firmowych 
* festiwalów muzycznych 
* rajdów, event'ów na wolnym powietrzu 
* gal i premier filmowych 
* wydarzeń artystycznych 

Oferujemy również pełną obórkę oraz retuszowanie zdjęć. Dodatkowo istnieje możliwość druku i dostawy zdjęć do klienta. W przypadku zainteresowania oferujemy również stworzenie galerii on-line ze zdjęciami (dostęp otwarty lub ograniczony). 

Serdecznie zapraszamy!!!